Andrei Kireev (Autor) / Najlacnejšie knihy

Knihy od autora Andrei Kireev

Zobrazené 1 – 9 z 9 výsledkov

Ďalšie

Stránka 1. z 1

Predchádzajúci

Radiť podľa a zobraziť tiež nedostupné

  1. UEbersicht moeglicher Einfuhrungsansatze des Total-Quality-Management-Systems in Betrieben der Russischen Foederation

    UEbersicht moeglicher Einfuhrungsansatze des Total-Quality-Management-Systems in Betrieben der Russischen Foederation

    Andrei Kireev, Dmitri Belokrylov | Grin Publishing, 2014


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Nemčina

    Väzba: Brožovaná

    25.08

    Zľava 11 %
    Ušetríte 3.20 €
  2. Plasmaspraycoatings en zuiver aluminiumoxide producten

    Plasmaspraycoatings en zuiver aluminiumoxide producten

    Alexei Stepnov, Andrei Kireev | Globeedit, 2020


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Holandský

    Väzba: Brožovaná

    32.06

    Zľava 14 %
    Ušetríte 5.60 €
  3. Pow?oki natryskiwane plazmowo i wyroby z czystego tlenku glinu

    Pow?oki natryskiwane plazmowo i wyroby z czystego tlenku glinu

    Alexei Stepnov, Andrei Kireev | Wydawnictwo Bezkresy Wiedzy, 2020


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Poľština

    Väzba: Brožovaná

    32.06

    Zľava 14 %
    Ušetríte 5.60 €
  4. Plasma sprayed coatings and pure aluminum oxide products

    Plasma sprayed coatings and pure aluminum oxide products

    Alexei Stepnov, Andrei Kireev | Scholars' Press, 2020


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Angličtina

    Väzba: Brožovaná

    32.06

    Zľava 14 %
    Ušetríte 5.60 €
  5. Rev?tements projetés par plasma et produits d'oxyde d'aluminium pur

    Rev?tements projetés par plasma et produits d'oxyde d'aluminium pur

    Alexei Stepnov, Andrei Kireev | Éditions universitaires européennes, 2020


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Francúzština

    Väzba: Brožovaná

    32.06

    Zľava 11 %
    Ušetríte 4.26 €
  6. Programmierung eines komfortablen Chronographen mit HTML und Javascript

    Programmierung eines komfortablen Chronographen mit HTML und Javascript

    Andrei Kireev | Grin Publishing, 2007


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Nemčina

    Väzba: Brožovaná

    16.18

    Zľava 10 %
    Ušetríte 1.98 €
  7. Revestimentos com spray de plasma e produtos de óxido de alumínio puro

    Revestimentos com spray de plasma e produtos de óxido de alumínio puro

    Alexei Stepnov, Andrei Kireev | Novas Ediç?es Acad?micas, 2020


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Portugalčina

    Väzba: Brožovaná

    32.06

    Zľava 14 %
    Ušetríte 5.60 €
  8. Recubrimientos pulverizados con plasma y productos de óxido de alumini

    Recubrimientos pulverizados con plasma y productos de óxido de alumini

    Alexei Stepnov, Andrei Kireev | Editorial Académica Espa?ola, 2020


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Španielčina

    Väzba: Brožovaná

    32.06

    Zľava 14 %
    Ušetríte 5.60 €
  9. Rivestimenti a spruzzo al plasma e prodotti in ossido di alluminio

    Rivestimenti a spruzzo al plasma e prodotti in ossido di alluminio

    Alexei Stepnov, Andrei Kireev | Edizioni Accademiche Italiane, 2020


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Taliančina

    Väzba: Brožovaná

    32.06

    Zľava 14 %
    Ušetríte 5.60 €

Ďalšie

Stránka 1. z 1

Predchádzajúci

Záznamov na stránku

Filtrovať výsledky

Jazyk
  • Nemčina2
  • Angličtina1
  • Španielčina1
  • Francúzština1
  • Taliančina1
  • Holandský1
  • Poľština1
  • Portugalčina1
Väzba
  • Brožovaná9
Dostupnosť
  • Do 2 týždňov9
Rok vydania
  • 20207
  • 20141
  • 20071
Rozsah ceny

-



Osobný odber Bratislava a 12825 dalších

Copyright ©2008-26 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Všetky knihy sveta na jednom mieste. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Vyzdvihnutie v Zásielkovni
zadarmo nad 59,99 €.

Nachádzate sa: